Background Image

Çözümlerimiz

Çağa uygun marka çözümleri üreterek, işletmelerin dijital yüzünü yansıtıyoruz.

Web Tasarım & Kodlama

Tüm cihazlara uyumlu, SEO dostu, performans optimizasyonlarına önem verdiğimiz ve göz alıcı detaylara sahip web tasarımı ve geliştirme yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Markanızı ve işletmenizi yansıtacak logo, kartvizit, antetli kağıt ve diğer tüm ihtiyaçlarınızın dahil olduğu kurumsal kimlik tasarımı.

CMS ve E-ticaret

Magento, wooCommerce, Opencart ve Prestashop gibi içerik yönetim ve e-ticaret sistemlerinde uzmanlaşan ekibimiz, küçük ve orta ölçekli işletmelerin mağazalarını dijital ortama taşımalarına yardımcı oluyor.

Dijital Pazarlama

Sektörünüzü araştırıyoruz, hedef kitlenizi belirliyoruz, markanıza ve ürününüze en uygun mecraları araştırarak hedefe en kısa yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz. Google Adwords, Facebook ve Instagram odaklı, bütçenize tasarruf sağlayacak ve zaman kaybını önleyecek dijital pazarlama danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sosyal Medya

Markanızın, her gün değişen ve gelişen sosyal medya çağında sürekli olarak göz önünde olmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken şey müşterileriniz ile etkileşimde kalmak.Sosyal medya kullanımı markanızın öne çıkması ve işletmenizin büyümesi için bir zorunluluk haline gelmiştir.

Tam Destek ve Güven

Teslim ettiğimiz projelere 1 yıl ücretsiz destek sağlıyoruz. Herhangi bir teknik sorunda e-posta ile destek alabiliyorsunuz. Bu sayede projelerin sürekliliğini sağlıyor ve güven inşa ediyoruz.

Background Image

Süreç Nasıl İşliyor?

Araştırma & Fikir

Sektörünüzle ilgili derinlemesine araştırma yapıyoruz, rakiplerinizi gözlemliyoruz, karşılaştırıyoruz. Hedeflerinizi belirliyoruz. Fikir üretimi sonrası tasarım aşamasına geçiyoruz.

Tasarım & Uygulama

Ortaya çıkan fikirler ile görsel şablonları hazırlıyoruz, alternatifler sunuyoruz ve bunu yineliyoruz. Gerekli revizyonlardan sonra onayınıza sunuyoruz. Son olarak uygulamaya geçerek projeyi tamamlıyoruz.

Proje Teslimi & Destek

Proje teslimatını gerçekleştiriyoruz ve 1 yıl içerisinde karşılaştığınız her sorunda yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Bugün sizin için güzel bir şeyler yaratalım.

Projenizden bize bahsedin, bütçenize uygun tekliflerle size dönüş yapalım.

Teklif İste